Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Segítséget kérnék mindenkitől,...

Rudex1 kérdése:

Segítséget kérnék mindenkitől, hogy milyen játékkal játszak? (Többi a leírásban)

Figyelt kérdés

Olyan helyzetben vagyok hogy nemtudom mivel játszak, megpróbálom összefoglalni a gondolataimat :)

Ezekkel játszok most:

Mta: San Andreas (autokkal kell kelökni egymást)

Hearthstone (nagyon bejön)

És hát játszanék lol-al is mert nagyon szeretem, de bekem igy lvl 11-en szar mert kb pár championom van, gondoltam már account vételre, de többségük pénzt kér...


Még soha életembe nem mmorpg-ztem, csak kiprobáltam, ezt is összefoglalom.

Igy videokbol nagyon bejön a wow, de sajnos nekem tul magas, más évekig játszik, én az 1. tíz perc után kiléptem mert nem értettem (nem az angol tudás miatt)

Most nézegetek videokat a Guild Wars 2-ről, én jónak tűnik, de nem biztosak az érzéseim.


Szeretem az olyan játékokat ahol fellehet szabadulni, kikapcsolódni (most lehet hogy baromnak néztek :D)


Csak ugye azok a játékok amiket most játszok nem leget komolyan venni, és szeretnék egy olyan játékkal játszani ami híres, n nehéz, élvezetes.


Diablo 3, Starcraft meg ilyenek nem nagyon érdekelnek, Dota 2 megint nem jön be, Stb stb stb...


Szóval nekem végülis a lol jött be mert értek is hozza meg élvezetes számomra, csak ugye nincs meg hozzá a megfelelő profil, és az enyémet fullosra felhuzni nekem beletelne másfél-2 évbe ami sok idő.


A másik pedig hogy magányos farkas vagyok, szóval nem szoktam soha mással játszani csak egyedül.


De viszont én csak a multipayer játékokat szeretem, mert úgy nem annyira unalmas játszani :)



Nagyon nemtudom hogy mitkéne játszani :/. És az nagyon jó lenne ha segítenétek, esetleg tippeket adnátok :)!


És megkérnék mindenkit hogy ne az álljon hozzászólásba hogy "wow" meg ilyenek, hanem tényleg egy kissebb elmondás hogy miért, mi fogott meg abba a játékba. Mostanába mikor leülök gépezni kb ez megy egész végig: 30 perc mta, megunom, 30 perc hearthstone, megunom, akkor megint 30 perc mta, akkor megint megunom, és így tovább kb 2-3 órán keresztül...


Kérlek segítsetek ezek alapján :)!


2013. dec. 17. 20:14
 1/1 Grim13 ***** válasza:
én ezt el nem olvasom ilyenkor este de bele bele olvastam... magányos farkas aki multizni akar ? huzzá codozni láma ! kapcsold ki a gépet és élj mert 24 évesen a gép előtt ülve hajnal 2 körül a gyik-on fogsz oltani másokat !
2013. dec. 18. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!