Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tényleg nem adtok egy jó...

Gizike88 kérdése:

Tényleg nem adtok egy jó tippet hogy lehet tri-regol fogamzás gátló 2 hónap abba hagyása után hogy lehet minél hamarabb terhes maradni? Segitséget kérek, jó tipeket várom nagyon mindenkitől

Figyelt kérdés
2012. dec. 29. 15:01
 1/10 anonim ***** válasza:
Egy kis szex mindenképpen kellene! :)
2012. dec. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
minden nap egyszer sexelünk.vagy kétszer és gyertya pozt ajánlotak és be tartotuk de semi.Most 30-31-1-n lesz megint csak pete érésem vagy ovuláciom az nem tudom mi az az uvolácio
2012. dec. 29. 15:17
 3/10 A kérdező kommentje:
:)azt nem hagyuk ki
2012. dec. 29. 15:18
 4/10 A kérdező kommentje:
anélkül nincs gyerek
2012. dec. 29. 15:18
 5/10 anonim ***** válasza:
Én is Tri Regolt szedtem, és kellett közel 1 év ahhoz jöjjön a baba...
2012. dec. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
én csak a saját véleményemet tudom leirni de a Tri Regol nállam nagyon bezavart pedig nem szedtem sokáig mert állandoan rosszul voltam,mint utolag kiderült ettől....amugy cickafark+palástfü teákat ajánlom,amugy meg ha rendszeresen eggyütt vagytok igyis ugyis jönni fog a golya
2012. dec. 29. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem ez a gyógyszer amikor szedtem, bevált. Abbahagytam, harmadik hónapban állapotos lettem, de elvetéltem.

Most (egy évre rá) újra próbálkozunk. A ciklusom nem rendszeres azóta se, 28-35 nap között mozog. Mondjuk a gyógyszert is azért kezdtem el szedni, mert rendszertelen volt és rettenetesen fájt a hasam (3-4 cataflam és sírva feküdtem az ágyban), azóta ez elmúlt.

Tippet nem tudok adni, én elkezdtem ovulációs tesztet használni. Jan. 7-re nem várom, ekkor elmondom h nekünk bevált-e vagy nem :)

2012. dec. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
jó oké
2012. dec. 30. 12:12
 9/10 anonim ***** válasza:
Szia! Bejött az ovulációs teszt. Ma teszteltem pozitívat :)
2013. jan. 5. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
gratulálok hozá neked.Én még probálkozok
2013. jan. 6. 10:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!