Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 7 vagy Windows 8?

Windows 7 vagy Windows 8?

Figyelt kérdés
Új laptopot kaptam, eredetileg ubuntu volt rajta, aztán letöltöttem a Windows 7-et, majd a Windows 8-at is. Szerintetek melyiket érdemes feltelepíteni, melyiknek mik az előnyei/hátrányai, játékra melyik lenne alkalmasabb?

2013. dec. 18. 00:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy, mind a kettő jó és használható rendszer.
2013. dec. 18. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
csak most perpillanat a hetes windows van föltelepítve, és hogy érdemesebb-e inkább a másikat felrakni? :D
2013. dec. 18. 00:15
 3/8 Vortrex ***** válasza:
28%
Semmivel jobb lényegesebben, mint a 7. Viszont ,,furcsa". Ha gyakorlott windows felhasználó vagy, akkor tökön szúrod magad 8-cal.
2013. dec. 18. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom, nekem nem volt valami nehéz a váltás, sőt 2 monitoron még sokkal jobb is a 8-as.

Most még teljesen mindegy, hogy az ember mit használ.

2013. dec. 18. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem W7 64 bitesem van és minden játékot elvisz.

A W8 ha csak játszani akarsz szerintem még halasztható.

2013. dec. 18. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
igazából a probléma az aktiválással van, mert ugye letöltöttem, nem pedig megvásároltam, és akármilyen kódot megpróbálok beírni nem fogadja el :( úgyhogy lehet hogy váltok a nyolcasra. de ha van ötletetek akkor mondjátok :D
2013. dec. 18. 00:23
 7/8 Vortrex ***** válasza:
8-at nehezebb aktiválni, 7-hez rákeresel h "Windows 7 Loader v1.7.9 By Daz" ezer helyen le lehet tölteni és eredetire patcheli, de azért én nem híresztelném, hogy nem eredeti ..
2013. dec. 18. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

7-et és 8-at is könnyű aktiválni, kmspico, sőt, officet is képes, mindet. Annyi, hogy mindig a legfrissebb kell belőle, de csak egyszer, mikor install után használod.


Ha tudod aktiválni a 7-et, akkor jó az is. Én a 8-at utáltam, gyűlöltem, de a 8.1 sokkal kezelhetőbb, igazából már vissza se akarnék menni. A felület tök ugyanaz, ha jól van beállítva, a start menüt leváltó metro ui pedig olyan, mint egy hatalmas rocket dock, azt csinálok vele, amit akarok. Ami miatt érdemes váltani 7-ről 8-ra az egyedül az, ha IGP-ről játszol, valamint ha érdekelnek az új effektek, amiket nem veszel amúgy észre, vagy mert némi plusz sebességet akarsz kicsikarni az SSD-ből.


Egyéb esetben teljesen felesleges "szenvedned" az átszokással.

2013. dec. 18. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!