Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nincs hang a gépen? És...

Csillag001 kérdése:

Miért nincs hang a gépen? És miért nem tud videókat lejátszani?

Figyelt kérdés

Hang az nincsen sehol a hangfal is be van dugva! Vidiket se játszik le! Ezt írja ki: Hiba történt, kérjük, próbáld újra!

Nagyon idegesít valaki pls!



2013. dec. 18. 15:13
 1/2 anonim ***** válasza:

Hangkártya, Videokártya driverek rendben vannak? BIOS-ban nincs letiltva?

Vagy most lett újratelepítve a rendszer? Ha többet írnál, többet tudnánk segiteni!

2013. dec. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem ez régi rendszer, régóta van rajta. Nem igazán tudom mert csak hagytam nem foglalkoztam vele, csak most már idegesít. A letöltések közben mindenféle hülyeséget letöltött mellé, és szortíroztam őket, lehet valamit kitöröltem. De amikor bekapcsolom akkor egy telepítő varázslót ad ki. Nem tudom fejből mit ad ki, de valami hangkártyás cuccot asszem. Aztán elindítottam a telepítőt keresett az interneten ilyen programot, de nem talált. Nem tudom mit csináljak!
2013. dec. 19. 17:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!