Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ehez a Hp laptophoz van...

Ehez a Hp laptophoz van Windows 7 funkció billentyű driver?

Figyelt kérdés

A laptop : HP Pavilion 15-e042sc

Funkció billentyű = Az ,hogy a laptopnál a billentyűzetről lehessen hangot szabályozni vagy Wifi-t ki/be kapcsolni .

(Annak aki nem tudná )

Előre is köszönöm a hasznos válaszokat :)



#HP #HP Pavilion #laptop #HP Pavilion 15-e042sc #Hewlett Packard laptop #Hp noteszgép #Hp noti
2013. dec. 18. 20:28
 1/4 P.O.C. ***** válasza:

Ez a Notebook Windows 8 -al jelent meg. A gyártó sajnos nem készítette el hozzá a Windows 7 drivereket és nem is tesztelte alatta a gépet.

Így ezt valószínűleg nem tudod összehozni.

Itt megtalálod a Windows 8/8.1 drivereket hozzá:

[link]

Windows 8 -al minden funkció működni fog.

2013. dec. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Pedig fontos lenne mivel már fent van a Windows 7 és minden más driver-t összeszedegettem csak ezt nem találtam meg .

De azért köszi ! :)

Ha valaki tudja ,hogy hol lehet letölteni a Windows 7 funkció billentyű driver-t akkor ne tartsa magában .

2013. dec. 18. 20:42
 3/4 anonim ***** válasza:
Elhiszem, hogy nem nyerte meg annyira a tetszésed a Windows 8 a hülye felülete miatt (metro), de nem lett volna egyszerűbb egy Windows 8.1 telepítés, aztán gyári driver lemez betesz és feltol, majd kikapcsolod a metrót és a windows egyenesen az asztalra bootol be! Tiszta Windows 7 felület. A szinek lesznek picit mások. Erre Te a bonyolultabb utat választottad. Nem vagyok windows 8 fan meg windows fan sem, (debiant használok) de akiknek win 8-at telepítettem ez volt a tapasztalat, hogy gyorsabb. Nincs leállításkor várgyá feltelepítek 3850 frissítést, aztán másnap délre kikapcsol.
2013. dec. 18. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kérném ,hogy aki válaszol ne csak azért írjon választ ,hogy válaszoljon egy kérdésre hanem azért mert tudja a kérdésemre a választ és segíteni akar .
2013. dec. 19. 17:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!