Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nem tölt vissza az Utorrentem....

Szintia0120 kérdése:

Nem tölt vissza az Utorrentem. NCore-ról ez miatt fognak letiltani. Tipp?

Figyelt kérdés
Minden tök normálisan van beállítva,már próbáltuk BitTorrentel de az sem töltött vissza... Már nem tudom mit csináljak. Ötlete van valakinek?

2013. dec. 18. 21:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Mit ír ki?
2013. dec. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem kell arány, úgyhogy nem is lényeg. A lényeg, hogy 48 órán át seedben legyél. Az Aktivitás menü alatt tudod ellenőrizni, hogy van-e seed-kötelezettséged.
2013. dec. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 uno20001 ***** válasza:
Talán azért nem tölt, mert nincs kinek.
2013. dec. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Pont ez az,hogy semmit sem ír ki minden normális.. Alul még a zöld pipa is ottvan és olyanokat töltök amik 2013-asak és barátnőmnek visszatölti... Nekem viszont 0.0kb/s... Ha vissza is tölt 0.1kb/s-el..
2013. dec. 20. 21:55
 5/5 anonim válasza:
ugyanígy vagyok vele. a barátomnak visszatölti,nekem nem, ugyanolyan utorrentünk van, együtt élünk, tehán pontosan ugyanaz a netünk is. és egyszerűen nem tölti vissza. furcsállom, mert van olyan film amit 128(több mint 5 nap) órája töltök és az ncore szerint még mindig 0 amit töltöttem...
2013. dec. 21. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!