Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen beállításokkal/kiegészí...

Milyen beállításokkal/kiegészítőkkel tudnám legjobban kihasználni a Firefox képességeit? (ha lehetséges inkább a haladó Firefox userek írjanak)

Figyelt kérdés

Ma telepítettem a Firefox böngészőt és néhány beállítást rögtön alkalmaztam : könyvjelzőzés , témák , sync , privát böngészés, firefox portable. Kiegészítők közül csak az adblockot használom. Olyan kiegészítők érdekelnének még amik kényelmesebbé esetleg gyorsabbá tehetnék a böngészést.

Jelenleg így néz ki a firefox böngészőm: [link]

Ezeket a beállítások többnyire az operában is megvannak amit szintén előszeretettel használok.... na mind1 ez nem tartozik ide. Hogyan lehetne a Firefox képességeit még jobban kihasználni ?



2013. dec. 19. 19:17
 1/1 Csxeba ***** válasza:

Én chromiumot használok, de sztem ami erre megvan az FF-ra is megvan:

- Adblock Plus

- SingeFile (ezzel weboldalakat lehet egy html fájlként lementeni)

- Google Mail Checker

- Smartvideo for Youtube (ez előre buffereli a youtube videókat meg beállításokat enged módosítani)

2013. dec. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!