Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Jáksó Lacis GPS hangot hol...

Jáksó Lacis GPS hangot hol lehet le tölteni?

Figyelt kérdés
Apukám kamionos és hogy ne legyenek annyira unalmasak a GPS dumák... Szeretnék neki egy kis meglepetést okozni! Találtam ezt a Jáksó László-s GPS hangor... Néztem rólla pár videót és tök jó pofa! Már csak az kéne hogy honnan lehet beszerezni! Nem találom ncoron se thepirathebay, egyszerűen sehol! honnan lehet mégis beszerezni??

2013. dec. 22. 00:01
 1/9 coopper ***** válasza:
100%

Szia.


Próbáld ezt : data.hu/get/7235292/Voice_Hun-funny-m1-lua.zip


Elé rakd be : http:// (mivel a linket nem engedte berakni*


Sok sikert.

Üdv.

2013. dec. 22. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
És ezt hogy lehet telepíteni? Hova kell másolni?
2013. dec. 23. 16:29
 3/9 coopper ***** válasza:
100%

Szia.


A letöltött ZIP fájlt bemásolod az eszközöd IGO\content\voice\ mappájába, majd belemész az Egyebek -> Beállitások -> Hangok és figyelmeztetések -> Hangnavigáció nyelve menűpontra és ott megkeresed : Jakso Funny v195022 hangot.


Sok sikert.

Üdv.

2013. dec. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

Sziasztok ! :D


Samsung Galaxy Y-on használom a Be On Road nevezetű navigációt, és én is szeretném felpakolni, a hagot, viszont nekem egy fájlban van betömörítve az összes szó (gondolom úgy szedi szét magának a program). Szóval, azt nem tudjátok, hogy ebbe a Be On Road progiba hogyan lehet berakni ?

2013. dec. 24. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 coopper ***** válasza:
89%

A datás link törlődött


[link]


Üdv.

2014. márc. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

most komolyan olyan nehéz feltenni az igo-t?

""Sziasztok ! :D


Samsung Galaxy Y-on használom a Be On Road nevezetű navigációt, és én is szeretném felpakolni, a hagot, viszont nekem egy fájlban van betömörítve az összes szó (gondolom úgy szedi szét magának a program). Szóval, azt nem tudjátok, hogy ebbe a Be On Road progiba hogyan lehet berakni ?

2014. okt. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 teropnorbert válasza:

Sziasztok!

Wazen belehet rakni valahogy? Vagy sehogy?

Előre is köszi a kérdést

2022. máj. 18. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Feri780 válasza:
Letölteném én is de mindenhol törölve lett :(
2022. jún. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 coopper ***** válasza:

Szia.


Innen le tudod tölteni :


[link]


Nem csak a Jáksó van benne, összetömöritettem az IGO VOICE mappáját. Igy minden benne van ami ott volt.


Sok Sikert.

Üdv.

2022. jún. 27. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!