Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » . Mp4-ből . Avi-ba Milyen...

. Mp4-ből . Avi-ba Milyen programmal?

Figyelt kérdés
Összeállítottam öcsémnek egy mese DVD-t, de sajnos a DVD lejátszónk nem játssza le az .mp4-es, csak az .avi-s meséket. Tudnátok valami videó konvertálót, ami lejátszhatóvá teszi DVD-n, és a méretén nem növel sokat?

2013. dec. 22. 16:26
 1/3 coopper ***** válasza:

Szia.


Próbáld meg a következő programot : avidemux


Ami gond lehet vele, ha copy módot használsz azt nem biztos, hogy lejátszák a DIVX-es DVD lejátszól.


Ha viszont konvertáltatni kell, akkor az idő és ahhoz, hogy ne legyen nagyon nagy méretnövekedés jól kell beállitani a konvertálási paramétereket.


Sok sikert.

Üdv.

2013. dec. 22. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
FormatFactory
2013. dec. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

#1 coopper: Nagyon szépen köszönöm, qrva jó program, azt csinálja amit kell, és csodálom, hogy ingyenes, mert sokkal butább fizetőseket is próbáltam már. De hogy erről eddig nem tudtam, az kár, mert tényleg pont arra jó, amire nekem kell.


#2: Igen, ismerem azt a konvertáló progit, de nekem ebben az esetben nem felelt meg, mert 2KB-os, fél perces mp4-ből 100MB-os avi-t csinált, és nem bírtam visszább venni a bitrate-en, ráadásul a kép így is ocsmány lett. :/

2013. dec. 23. 14:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!