Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy kell használni a PowerISO...

Hogy kell használni a PowerISO programot?

Figyelt kérdés

Torrentről letöltöttem egy filmet ISO-ba.Amikor berakom a PowerISO programba,ki szeretném csomagolni,de azt írja,hogy a file megváltozott,először menteni kell.Amikor rámegyek a mentésre,hátralévő idő 4 óra...Ez tényleg ennyi idő?

Másrészt a file-hez hozzá se nyúltam,nem tudom,hogy változhatott meg.

Ez a program egyáltalán alkalmas arra,hogy az ISO-ban lévő filmet átkonvertálja úgy,hogy a blu-ray lejátsza?


2013. dec. 23. 16:55
 1/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom,számít-e,de a program verziószáma 5,8.
2013. dec. 23. 16:57
 2/9 anonim ***** válasza:

1.Vagy berakod a power iso virtuális meghajtójába a fájlt(először persze létrehozol egyet a beállításokban)

Vagy jobb gomb>power iso fülön>kibontás ide.

2013. dec. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Ha második verzióval próbálkozom,ugyanaz a hiba,vagyis a file megváltozott,először menteni kell.

Virtuális meghajtót hogy kell létrehozni?Soha nem csináltam még ilyesmit,és annyira nem vagyok nagy számítógépzseni,tehát gőzöm sincs arról,mit hogy kell.

2013. dec. 23. 17:18
 4/9 anonim ***** válasza:

"Ez tényleg ennyi idő?"

Lófütyit...


Nálam még ilyet nem csinált, de így látatlanban arra tippelnék, hogy talán a vírusirtó pofázik bele a dologba. Próbáld meg kikapcsolni, ha bízol benne, hogy fals riasztás.


"Ez a program egyáltalán alkalmas arra,hogy az ISO-ban lévő filmet átkonvertálja úgy,hogy a blu-ray lejátsza?"

Semmi köze hozzá.

A BR lejátszó meg vszeg konvertálás nélkül lejátssza, csak olyan lemezre kell kiírni nero-val, amire ráfér.

2013. dec. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
500 gigás külső merevlemezre írom ki,USB-n csatlakozik a BR lejátszóhoz,de nem játsza le....
2013. dec. 23. 17:35
 6/9 anonim ***** válasza:
Most olvasom csak az utolsó mondatot.Ez nem konvertáló program hanem fájlkezelő(iso,nrg,satöbbi)Virtuális meghajtót ugy tudsz benne létrehozni hogy megnyitod a power iso programot.Amikor kijön power iso ablak akkor megnyitod a beállítások fület(settings)az első menüpontban hozzátársítod mindet ami ott üresen van.A második menüpontban a virtuális meghajtónál a számot egyre állítod.Aztán abba berakod az iso fájlt.
2013. dec. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A Blu Ray lejátszó sem játssza le az iso fájlt.Annyiban különbözik a DVD lejátszóktól hogy Hd filmeket is megjelenit illetve mkv formátumokat is ismer.A gépben levő merevlemezr csomagolunk ki mindig mert ilyen usb-és meghajtóra tud érdekes hátralevő időket kiírni.Aztán átmásolod.
2013. dec. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
virtuális meghajtónak használj DT Lite-ot, mindenki jobban jár (PowerISOO hasznos kis program, de a fő funkcionalitása nem ez, nem tart sokba letölteni a dt-t, pár mega)
2013. dec. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha csak kicsomagolni akarod, akkor ne tökölj virtuális meghajtókkal. WinRAR, 7zip simán kicsomagolja, mint egy zip vagy rar fájlt.
2013. dec. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!