Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ujratelepitettem a gepem es...

Ujratelepitettem a gepem es most nem elerheto rajta a wifi, mit tegyek? Surgos

Figyelt kérdés

Sziasztok, ujratettem az Acer Aspire One laptopomat (AO751h) egy kicsit regebbi Windows XP x86(32 bit)-es valtozatra, de jelenleg a kis csuszka amivel be lehetne kapcsolni a wifit nem mukodik. (mas modon nem lehet bekapcsolni a wifit) Illetve ratettem a drivereket, de 1-2 nem mukodik megfeleloen mert nem erzekelik a wifit. Jelenleg hianyzik a Halozati Vezerlo amit nem tudok ra leszedni sehonnan mert nem tudok ra telepiteni illetve a halozati kartya =Realtek PCIe FE Family Controller.

Fo Kerdesem: Mit tegyek hogy a wifi ujra mukodjon, es hogy ne csak wlan-ozhatni tudhassak rajta? (wlan-nal azt irja hogy: a halozati kabel nincs bedugva...) de nekem wifi kellene nem wlan.

A valaszokat elore is koszonom.



2013. dec. 24. 00:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Az acer honlapján keresd ki a gépet, és onnan szedj drivereket. A wifihez nem ugyanaz kell, mint a vezetékes nethez. Utóbbi az a realtek controller, amit említesz.
2013. dec. 24. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyszerű..windows 7 kell rá, valószínűleg a driverek támogatottsága megszűnt xp-re.
2013. dec. 24. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem egy ilyennel találkoztam, hogy xp-re nem volt driver. deaz 1. válaszoló megoldását is kipróbálhatod ha nem megy, akkor win7
2013. dec. 24. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Acer honlapjarol tettem fel a drivereket.

Windows7 volt a laptopom, de nem birta a gepet, ezert tettem vissza ra a windows xp-t, szoval nem akarok win7-et mert ugyan ugy szaggatna.

A fo gond az hogy a netes driverek-nel neha talal hianyossagot, es igy nem tudom 100%osan telepiteni csak kb 70%, illetve ez csak wlan, wifi ugyan ugy nincs benne

2013. dec. 24. 19:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!