Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Meg vettem a Counter Strike...

Kriszyyyy kérdése:

Meg vettem a Counter Strike GO-t és laggol és nem tudom mitől tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Meg vettem a Counter Strike GO-t és laggol és nem tudom mitől mert a gépemnek el kel vinni

CPU: amd FX 8120 8mag

Ram: 8 GB

VGA: Shappire radeon hd 6870


szóval nem tudom miért és próbáltam már a C/ meg hajtó-ra is meg levettem legalacsonyabb grafikára is és semmi kb ha van 2 FPS



#Counter-Strike #lag #C meghajtó #counter strige go
2013. dec. 24. 11:23
 1/3 anonim válasza:
Porold ki géped, vírusirtó, elhasznált alkatrész(ek), stb
2013. dec. 24. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem poros és kb. 2 éve van meg a gép de a Battlefield 3 ultrán viszi 40 fps fölött 1920x1080 p ben
2013. dec. 24. 15:13
 3/3 anonim ***** válasza:

Próbálj meg kikapcsolni a háttérben futó programok közül minden olyat, ami használja a netet és fogja az adatforgalmat. (Ebben még segíthet, ha gameboostert használsz, javaslom a Razer Gameboostert.)

Ha továbbra sem segít próbáld meg másik multiplayer játékban, hogy ott fent áll-e a probléma, ha igen akkor lehetséges, hogy a szolgáltatónál van baj, ha nem akkor próbáld meg újratelepíteni a játékod.

2013. dec. 28. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!