Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem engedi a gépem...

Miért nem engedi a gépem feltelepíteni a windows 8.1-et?

Figyelt kérdés
Ezt írja ki: " A fájl verziója nem kompatibilis a Windows verziójával. A számítógép rendszeradatai között tekintse meg, hogy a program x86 (32 bites) vagy x64 (64 bites) verziójára van-e szükség, majd lépjen kapcsolatba a szoftver gyártójával." Azért nem engedi mert 32 bites az operációs rendszerem? Gond volt a gépemmel, ezért újratelepítettem 32 bites windows 7-re, előtte 64 bites windows 7-em volt, tehát jelenleg a 32 bites windows 7 van fent, de a probléma sajnos nem oldódott meg. Leszedtem egy 64 bites windows 8.1-et, de a 32 bites windows 7-em valamiért nem engedi telepíteni a windows 8.1-et. Valakinek esetleg van valami ötlete arra, hogy hogyan tudnám megkezdeni a windows 8.1 telepítését?
2013. dec. 27. 11:49
 1/2 anonim ***** válasza:
A telepítőmédiáról bootolsz vagy oprendszer alól akarod indítani a win 8.1 telepítését, mert ott lesz a hiba.
2013. dec. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Azért mert 32 bites rendszert nem frissíthetsz 64 bitesre 2 lehetőséged van vagy 32 bites windows 8.1-et szerzel be vagy csinálsz egy tiszta telepítést ahogy az előttem hozzászóló írta (DVD-ről bootolj majd formázd a HDD-t, SSD-t)
2013. dec. 27. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!