Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Frissítettem a MacBookom, de...

Frissítettem a MacBookom, de a Mailből eltűntek a leveleim, kivéve kb azt a kettőt, amit a frissítés előtt az új gépről küldtem. Hogyan tudom a korábbi leveleket visszahozni a mappákba?

Figyelt kérdés

Vettem egy új MacBook Air-t, majd a beállítások után láttam, hogy van új OS X rendszerfrissítés rá. Frissítettem, de a Mailből eltűntek a leveleim, kivéve kb azt a kettőt, amit a frissítés előtt az új gépről küldtem. Gmailes postafiókról van szó.

Hogyan tudom a korábbi leveleket visszahozni a beérkező és elküldött mappákba?



2013. dec. 27. 14:07
 1/3 anonim ***** válasza:
szinkronizálod a szerverrel. De a mailt én elfelejteném a helyedben, mert rohadt bugos az új OSX-ben.
2013. dec. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Próbáltam a szinkront, de semmi.. Nem tölti le a régebbi leveleket.
2013. dec. 27. 15:09
 3/3 anonim ***** válasza:

Törölheted a beállításait és újra beállíthatod a fiókot.

Tedd fel az AppCleanert és keress rá a Mail-re, majd válaszd ki a beállítási fájlokat és azokat töröld.

De a helyedben inkább kipróbálnám az AirMailt, még a béta is sokkal jobb és nem bugos. Vagy nézz más alternatívát.

2013. dec. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!