Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A gép számára mire jó a...

Kérdezőférfi kérdése:

A gép számára mire jó a microsoft visual c++?

Figyelt kérdés

érdemes megtartani, lassítja a gépet ha az összes verziója fenn van? gyorsabb a gép ha 2005-öst letörlöm és csak 2010est hagyok fenn? x86 vagy x64 legyen csak feltelepítve vagy mindkettő? az én procim 64bites, ezért nem szükséges a 86-t megtartanom? 2005-től kezdődően kell mindegyiknek meglennie vagy csak a legfrissebbnek? baj ha az összeset letörlöm? egyáltalán mire jó mert töröltem pár felesleges játékot amivel már nem játszok, de azt sem tudom már hogy egyes verziót mi célból raktam fel.

Ha törlöm az összes microsoft visual ct akkor a hardver programjaim nem fognak megfelelően működni?vagy nem lesz szép a grafikám a játékoknál?



2013. dec. 27. 21:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem az olyan mint a DirectX vagy az OpenGL. De nem biztos
2013. dec. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Van pl olyan program vagy játék ami nélküle nem is indul el.
2013. dec. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!