Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Az XnVieW programot miért nem...

Az XnVieW programot miért nem tudom magyar nyelvűre állítani?

Figyelt kérdés
Most telepítettem újra a Windows7-et, eddig az XnView magyar nyelvű volt. Én Szlovákiában lakom, de magyar nyelvre van állítva minden a gépen. Feltelepítettem a programot, és szlovák nyelvű, sehogy sem tudtam magyarra átállítani. Aztán leszedtem, és már 8x próbáltam letölteni a magyar változatát,mindig másikat,és telepítettem is, de mindig szlovák. És sehogy sem tudom átállítani a nyelvet rajta. Mit csináljak, hogy magyar legyen?

2013. dec. 28. 18:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Amikor telepíted, a telepítés elején nem tudod a magyar nyelvet kiválasztani?
2013. dec. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 tabaki ***** válasza:
2013. dec. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget, de sajnos nem sikerül. Telepítéskor nem kédezi, hogy milyen nyelv legyen, a linkek, amikről próbáltam letölteni, hiába, mindig szlovák nyelvű, és nem lehet állítani a nyelvet egyiknél sem. Mindig úgy csináltam, hogy leszedtem a programot, gép újraindít, letölt, telepít, de sehogy sem magyar. Esetleg a vezérlőpulton nem kell-e valamit beállítani? Csak azt nem tudom, hogy mit, mert amit néztem, az minden magyarra van állítva.
2013. dec. 28. 22:03
 4/8 tabaki ***** válasza:

Amikor elmesélted, mit csináltál, csak a lényeget felejtetted ki, hogy honnan töltögetted le (például közte volt-e az általam javasolt hely), és hogy hogyan próbáltad megkeresni benne a nyelv beállítását (például közte volt-e az általam javasolt módszer).


Még egyszer idemásolom a másik kérdésre adott válaszomat:

[link]

Ez a hivatalos letöltőoldal. A Standard vagy az Extended verziót töltsd le, mert az soknyelvű.

Ezután telepítéskor is felajánlja a nyelvválasztást, de ha ne adj' Isten mégse, akkor Tools->Options->Interface->Language úton megtalálod a nyelvet.

(Ha eleve szlovák, akkor arra fordítva keresd meg az Eszközök->Beállítás->Felület->Nyelv útvonalat)


Én most telepítettem a Standard változatot, és minden klappol. Nem tudom elképzelni, hogy ugyanaz a program nálad nem tartalmazza ezt a beállítást.

2013. dec. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nekem is fura, de hiába szedem le a programot, és többek közt innen is, most megint megpróbáltam erről a linkről letölteni: [link]

és másik böngészőn keresztül, a Standard verziót, de telepítéskor sem ajánlotta fel a nyelvválasztást, és a telepített programban sem tudom beállítani, addig jutok csak el: Eszközök->Beállítás - a többi nincs a menüben, ugyanúgy mint az eddigi összes verzió esetében. Olyan, mintha mindig ugyanazt telepítené vissza, pedig most ha megnézem a Vezérlőpult-Programok-nál, a verziószám 2.13.

Próbáltam már régebbi verziókat is, de azok is mindig ugyanígy, szlovák nyelvűek voltak, és semmi nyelvbeállítási lehetőség nem volt a programban. Ez nekem magas. Lehet, hagyom így. Mindenesetre köszönöm a segítséget!

2013. dec. 29. 17:22
 6/8 A kérdező kommentje:
Most próbáltam még újra, leszedtem a programot, töröltem a letöltésekből, gépet újraindítottam, a [link] oldalról letültüttem az Extended változatot, ugyanaz minden, mint az előbb.???????
2013. dec. 29. 17:38
 7/8 A kérdező kommentje:

Na végre, sikerült!!!!

A Standard verziónál sikerült végre átállítani a nyelvet magyarra.

Köszönöm a segítséget!

Boldog Új Évet!

2013. dec. 29. 18:21
 8/8 tabaki ***** válasza:
Boldog Újévet!
2013. dec. 29. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!