Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért privátolja le magát...

Miért privátolja le magát mindenki?!

Figyelt kérdés

már legalább 7 személy akiket többször megnéztem instagramon (anélkül hogy követtem volna őket) leprivátolta magát.

elég frusztráló érzés, hogy talán miattam... de úgy tudom nem lehetséges, hogy látjuk azokat a felhasználókat akik megnéznek minket, vagy mégis? :O



2013. dec. 29. 16:31
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
De a kultúra és közösség-et megfelelőnek tartom
2013. dec. 29. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

arra én is gondoltam

de azon belül?

2013. dec. 29. 19:50
 13/16 anonim ***** válasza:
egyéb kérdések? :D
2013. dec. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
hát akkor tényleg nem lesz egy válasz sem...
2013. dec. 29. 20:33
 15/16 anonim ***** válasza:
HA ez tényleg ennyire fontos neked, csak simán rákereshettél volna, hogy lehetséges-e látni, ki nézte az instagram profilod. 20 másodpercembe került kideríteni, hogy nem, nem lehet, ugyanúgy, ahogy facebookon sem lehet, nincs rá alkalmazás, és amelyik ezt állítja, kamuzik. Szóval nem miattad volt. Ha érdekel, miért tette, talán kérdezd meg tőle. Remélem kielégítő választ adtam.
2013. dec. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

aha

köszi

2013. dec. 29. 20:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!