Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Újratelepítettem a gépem de...

Újratelepítettem a gépem de most nem tudok programot telepíteni, mit csináljak? (képek lent)

Figyelt kérdés

Amikor pl a 7-zip nevű program telepítőjét akartam futtatni ezt a hibaüzenetet kaptam: [link]


Mikor egy géphez szükséges drivert próbálok telepíteni ezt adja ki (több drivernél is kiadta): [link]


Ha rámegyek hogy az összes kibontása, sem oldódik meg a probléma, ha a futtatásra akkor pedig ezt adja ki: [link]


Amúgy ezeket kellene még telepítenem: [link] (csak ugyebár nem tudom mert mindig hibaüzenetet kapok)


Egy Acer TravelMate 6593 -as notebookról van szó, Windows 7 Ultimate 64 bites operációs rendszert telepítettem rá (előtte is az volt rajta). Innen szedtem hozzá a Drivereket: [link]


Ezek közül csak 1-2 t enged telepíteni a legtöbbet nem.


Előre is köszönöm a segítségeket! Mennek a zöld kezek! :)



2013. dec. 29. 23:09
 1/2 A kérdező kommentje:

Ja amúgy ez a gép sorozatszáma: LXTPX0Z14883809DED2000


Nem tudom fontos-e, de biztos ami biztos :)

2013. dec. 29. 23:22
 2/2 anonim ***** válasza:

Sérültek a letöltött fájljaid. Mivel a Chrome is egy rakás sz**, meg az Avast is, ha ezek ketten egy gépre kerülnek, nem csoda, ha nem működik semmi.


Első körben az Avastot irtsd ki teljesen, majd indítsd újra a gépet. Utána valószínűleg működni fog. Ha mégsem, akkor Firefox vagy IE. A lényeg, hogy a kitakarított gépen tölts le újra mindent, mert a hibás fájlok nyilván nem fognak megjavulni akkor sem, ha a kártevőt (Avast) kitakarítod.


Megjegyzés: Érdemes olyan vírusirtót használni, ami önmaga nem viselkedik vírusként, és nem próbál a felhasználónál okosabb lenni.

2013. dec. 30. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!