Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Apache Open Office writerben...

Apache Open Office writerben enter nyomása után miért haszálja az előző sor beállításait?

Figyelt kérdés

ABC rendben van egy felsorolásom, úgy értem az ábécé betűit egymás alá írtam és néha írogatok be dolgokat (könyvcímeket) a betűk alá. A betűk nagyobb méretűek és félkövérek, a könyvcímek pedig sima betűk mindenféle formázás nélkül.

Na mármost ha én pl. az A betű mellé teszem a kurzort és nyomok egy entert, akkor a következő sorban a könyv címét is nagyobb betűvel és félkövéren írja.

Egyesével át tudom állítani de hol tudom átállítani hogy ne az előző hanem az alapértelmezett beállítást használja új bekezdésnél? Nézegettem beállításokat és pl hiába van beállítva bizonyos helyeken hogy alapértelmezett, mégsem azzal kezdi írni. Pedig tuti hogy az az alapértelmezett amin a könycímeket akarom írni, mert ha lenyomom a crtl+m-et az enterek után akkor tényleg úgy írja. De nem akarom egyesével lenyomogatni minden sornál a kombinációt.

Hol kéne megnéznem valami beállítást?



2013. dec. 30. 10:22
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!