Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem tudom feltelepíteni...

Miért nem tudom feltelepíteni a Windows 2000-et? (Többi lent)

Figyelt kérdés
USB-ról kezdtem telepíteni és betölti a fileokat (így: [link] itt ezután töltöget) és nekem ezt meg is csinálja de utána kékhalált kap. Mit csináljak?
2013. dec. 31. 07:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Felejtsd el, se böngésző nincs rá, se driverek, semmi. A legalapvetőbb dolgokra se tudnád használni. Bármin, ami manapság még működik, és tud USB-ről bootolni, elfut az XP. Persze már annak se sok ideje van hátra.
2013. dec. 31. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Utálom, ha privátot írnak. Nem kell a segítő szándékkal visszaélni, semmi olyan tartalom nem volt benne, amit ide ne írhatnál ki.


Egyébként tévedés, ha azt gondolod, hogy a 2000 gyorsabb az XP-nél, vagy kisebb lenne a gépigénye. Egyik sem igaz. Menjen rá XP vagy valami linux.

2013. dec. 31. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 coopper ***** válasza:

Szia.


Valószinűleg merevlemez driver nincs benne (nem ismeri fel a merevlemezed, valószinűleg sata merevlemezed van).


Ha torrentezel, keresd meg ezt és próbáld meg ezzel a telepitést : Windows.2000.SP4.slipstream.v20100718.hun.cd.609team


A legnagyobb torrentoldalon fent van (2010-07-18-ig minden frissités integrálva van benne).


Sok sikert.

Üdv.

2013. dec. 31. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!