Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nektek mi a véleményetek az...

Nektek mi a véleményetek az advanced systemcare 7 röl?

Figyelt kérdés
2013. dec. 31. 13:15
 1/10 anonim ***** válasza:
48%
Az, hogy fölösleges.
2013. dec. 31. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

#1 +1!

G.

2013. dec. 31. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Bár ha már feltelepítetted, vannak benne önálló kis tool-ok, amik pár dll kimásolásával magukban is elindulnak, onnan kiszedhetsz párat, azok nem rosszak.
2013. dec. 31. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
48%

Én pont tegnap próbáltam ki. Csillivilli, meg sok funkciója van, de egyből elbacta az iconcache-t (néhány programom ikonja nem jelent meg a tálcán/start menüben), pedig csak ellenőrzést futtattam. Szóval megutáltam és töröltem.


Tisztításhoz bőven jó a CCleaner.

2013. dec. 31. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Egészségetekre! Baromira nem felesleges ha nincs más registry takarító a gépeden, rengeteg kékhalálos gépet hoztam már vele vissza (korábbiakkal persze), minőségi szoftver.
2013. dec. 31. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

#5, jól értem, hogy automatikus registry takarítással hozol vissza gépeket (többes számban) a kékhalálból?

G.

2013. dec. 31. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Igen jól értetted, bármennyire hihetetlen rengeteg gépet javítottam már és programtervező informatikus vagyok, általában azok az emberek tekintik feleslegesnek, akik nem tudják kezelni és csak játszanak a gépen (TAPASZTALAT).
2013. dec. 31. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
kvára SZAR NEM ÉR SEMMIT MERT A TRÁGYADOMBNAK CSAK EGY DISZITÉSE MÁR 3 GÉPEMET BASZTA SZÉT
2013. dec. 31. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Mármint a nagy kék SCAN gomb kezelése olyan bonyolult?

Én inkább most lelépek.

G.

2013. dec. 31. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mert nem értesz hozzá XD. Tudni kell, hogy mit szabad és mit nem szabad vele kerestetni. Pl Registry Defrag széttépi a Win7-et, XP-nek viszont jót tesz...a neten is fent van. Hát igen a hozzá nem értés nagy úr..XD. Nyugodtan lehet lepontozni, sz@rom le, de az igazság az akkor is igazság.
2013. dec. 31. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!