Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A MyHeritage Family Tree...

A MyHeritage Family Tree Builder 7. vers. -ban a hosszú élezetes betűk rosszul jelennek meg. Van esetleg javított nyelvi csomag, (hungarian. Lang), vagy valami megoldás erre?

Figyelt kérdés
Ha a hungarian.lang filet Notepaddal megnyitom, a hosszú ékezetes karakterek abban is rosszul vannak, persze. Csakhát ez egy elég nagy file ahhoz, hogy egyenként minden hibás karaktert kicseréljünk benne... Talán a program fordítói tudnak erröl a dologról

#családfa #MyHeritage #Family tree Builder
2013. dec. 31. 18:57
 1/2 anonim válasza:

Kicsit utána néztem, egy lelkes honfitársunk ki is javította (innen is köszönöm neki!):


[link]


Ebből kimásolsz mindent, és a hungarian.lang fájlba beilleszted, elmented, és működik!

2014. márc. 12. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Sziasztok! Bocs, hogy offolok, de nekem meg az a problémám, hogy az április szót mint olyat a program egyszerűen nem ismeri fel... De csak ezzel az egy hónappal van így. Tehát ha egy születési vagy halálozási dátumhoz április valahanyadikát írok be, akkor nem ismeri fel, és csak egy kérdőjelet ír helyette. Nem tudjátok, hogy miért van ez? Mondom, csak pár hónapja csinál ilyet, tehát a rendszerben korábban bevitt áprilisi adatok fel vannak ismerve, de az újonnan bevitteket már nem ismeri fel... Pedig a legújabb verziót használom, a biztonság kedvéért egy frissitést is csináltam az előbb, de semmi változás... Nem értem...
2015. máj. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!