Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért csinálja ezt a gépem?

Miért csinálja ezt a gépem?

Figyelt kérdés
Szóval, ma lett újrarakva és, az a lényeg hogy ha rámegyek a kicsi hang ikonra a tálcán, akkor nem tudom állítani a hangerőt, és a gyorsgombokkal sem. be kell mennem a vezérlőpultba, és ott kell levenni/feltenni. Most ezzel a kis fejhallgatóval működik, mert azon van hangerőszabályzó, de a rendes naggyal(AKG K514) nem. És ez elég zavaró. A videóban benne van minden: http://www.youtube.com/watch?v=tk6-_3bWOko&feature=youtu.be
2013. dec. 31. 20:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem értem pontosan mit bizonyít a videó... A középső lehetőséget válaszd a videóban. Így ha ki van húzva a fejhallgató a laptop hangszórói szólnak, ha csatlakoztatva van akkor a laptop lenémul és a fejhallgatóból szól a hang. Hangkártya illesztőprogramja fent van? A billentyűk pedig nem minden esetben működnek alapból, kell hozzájuk a megfelelő driver. Fényerő állítás megy?
2013. dec. 31. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A fényerő állítás megy, és az eredeti CD-vel lett feltelepítve minden driver. Megy a fényerő állítás, és igazából az lenne a fontos, hogy úgy lehessen használni, hogy a gyorsgombokkal állítom a hangot. A videó pedig azt a célt szolgálja, hogy megmutassam mit csinál ha rámegyek a hangerőállításra.
2013. dec. 31. 20:59
 3/5 anonim ***** válasza:
Eredeti CD-vel lett felrakva a driver, na pont az a baj. Neten keress frissebb verziót.
2013. dec. 31. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem hittem volna, hogy ez működni fog :D

Nagyon szépen köszönöm! :)

2013. dec. 31. 22:24
 5/5 anonim ***** válasza:
Örülök, pedig csak tippeltem :D Szívesen.
2013. dec. 31. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!