Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen (egyszerűen kezelhető)...

Milyen (egyszerűen kezelhető) progit ajánlanátok, amivel meg tudom oldani, hogy a külön felvett videot és hangot összemixeljem?

Figyelt kérdés

Nem vagyok egy számtech zseni, szal tényleg vmi egyszerűbben kezelhetőre lenne szükségem, és a konkrét helyzet a következő:


Adott egy cam, amiről le van tiltva a hangfelvétel, tehát csak néma videot készít, és mellé diktafonra rögzítjük a hangot. Ezt a kettőt kellene valahogy összemixelni utána, de jó lenne persze, ha egy fél órás anyaggal nem 2 napot kéne foglalkozni a gépen, úgyhogy tényleg a létező legegyszerűbb megoldást keresem.


kösz előre is az javaslatokat!

(és persze ne fizetős progi legyen ... vagyis ez csak másodsorban)


2014. jan. 1. 09:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Ennél egyszerűbb nem igen létezik. : http://www.youtube.com/watch?v=N17cEIjT5aA

Amennyiben XP-d van, abban alapból benne van a Windows Movie maker, Win 7, és 8 hoz le kell tölteni.

[link]

2014. jan. 1. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

köszi, nem tudtam h a Movie Maker tudja ezt a funkciót, de oké, akkor kísérletezek, és igen, telepítve van az is, csak mindig egy csomó hibaüzenetet dob ki, hogy ez meg az hiányzik a programból, és gondolom, akkor ezért nem működik rendesen .. :(


és ezzel azt is meg tudom tenni, hogy egy hanggal készült camfelvételről leszedem a hangot, és rámixelem, amit külön felvettem?

2014. jan. 3. 08:47
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen.
2014. jan. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!