Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért lehet az, hogy windows...

Miért lehet az, hogy windows 8 alatt lefagy a Heroes 4, de csak csata közben, nem minden alkalommal, de nagyon sok esetben?

Figyelt kérdés
Már többször újratelepítettem meg indítottam xp-ben is de semmi nem oldotta meg a problémát.
2014. jan. 1. 12:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Rakd fel a win 7-et. Azzal talán jó lesz, stabilabb mint a 8. Ha nem jó akkor próbálj meg másik verziót letölteni a játékból.
2014. jan. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hát már rengeteg féle verziót leszedtem, és egyik se működik rendesen. :(
2014. jan. 1. 13:22
 3/11 anonim ***** válasza:
Akkor próbáld a Win7-el. Ha azzal se megy akkor lehet, hogy a géped gyenge kicsit.
2014. jan. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
1gb videokártya, 6gb ram, meg stb. szerintem elég egy heroes 4-hez :))
2014. jan. 7. 18:59
 5/11 anonim ***** válasza:

=O


EMBER!!! HONNÉT VAN NEKED >>6 GB<< RAM MEMÓRIÁD ??!!??!!

2014. júl. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
#5: Nos válaszolok neked én, nekem is annyi van, mivel: 4GB+2GB az mennyi? Ugyeeeeeee :D
2014. júl. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Túrót! Nem válaszoltál. >(

4+2=6 ..... és??? Ez mi a francot magyaráz meg azon, hogy neked honnét fér 6 GIGAbájt memória a gépedbe. Főleg, ha laptopod van, amiben köztudott, hogy mennyire korlátolt a memóriabővítés.


Én egész életemben nem láttam 4GB-nál több memóriát egyszerre, de még azt se tudtam soha igazán kihasználni (ld.: f¤s a Win)


Szóval csodálkozok, hogy neked honnét volt erre pénzed/technológiád!


És jó lenne, ha normális válaszokat adnál, nem olyan felvágós meg önfényezős írásokat, mint azok az idétlen egyetemisták. (ahhol verseny az, hogy kinek van jobb gépe, és ki tudja azt jobban meghekkelni)

2014. júl. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
És ha nem laptop? Köztudott, ha egy alaplap pl 8GB-ig enged memóriát rakni, az azt jelenti, hogy 8GB-ig BÁRMILYEN formában lehet rakni..1+4, 2+2, 4+4..stb. Szal nem értem mit nem értesz.
2014. júl. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Oké, ha nem laptop, akkor érthetőbb.


De még úgy is eléggé kimagasló az a 6 GB az átlaghoz képest.

2014. júl. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ebben igazad van, de hidd el, olykor jobb mint 4 (tapasztalat).
2014. júl. 9. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!