Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen programmal lehet ....

Milyen programmal lehet . Bank fájlt kibontani?

Figyelt kérdés

Karácsonyra kaptam egy eredeti GRAW játékot, és a zenéje .bank mappában van. Nagyon tetszik az első pálya leges legelején hallható zene, ezt szeretném kikaparni onnan :)


Valaki tud segíteni?

Köszi!


2014. jan. 1. 21:32
 1/4 anonim ***** válasza:
2014. jan. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ezzel próbálkoztam, de nekem nagyon megbízhatatlannak tűnik a program.

A Demo pedig semmit nem ér, nincs garantálva hogy a belefektetett pénz ér valamit.

Serial nincs. Esetleg valami más? :)

2014. jan. 1. 22:03
 3/4 anonim ***** válasza:

Az a felső linken lévő dolog kamu. Egy csomó fájlkiterjesztésre kidobja, legyen az zene vagy grafika vagy dokumentum. Ilyen meg nem létezik, hogy egy progi mindent kezeljen rendesen...


A .bank fájlokkal nem tudsz mit kezdeni, mert nem véletlenül rakták olyan formátumba és nem WAV-ba vagy MP3-ba. Azért van így hogy ne lehessen "kiszedni", ellopni a zenét egyszerűen. Az ilyen fájlokhoz külön lejátszóalgoritmus is kell, ami ugye bent van a játékban de nekem sosem lesz meg. Max azt tudod csinálni, hogy videórögzítő progival felveszed a játékmenetet és lemented róla a zenét, persze a játék hanghatásai megint csak benne lesznek...

2014. jan. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Sikerült megcsinálnom, zajok nélkül, fraps + sony vegassal :)

Csak én akartam magamnak csengőhangnak, és köszi a segítséget!

2014. jan. 2. 17:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!