Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan telepíthetem újra a...

Hogyan telepíthetem újra a Mac OS X-et?

Figyelt kérdés
Nem rég vettem egy iMac-et, amin előre fel volt telepítve a Mac OS X Lion. Szeretném az egész rendszert újratelepíteni, mert ki tudja, hogy az előző tulaj miket módosított a rendszerben, stb. Azt olvastam, hogy csak akkor lehet újratenni a rendszert, ha én már megvettem egyszer az OS X Lion-t, viszont nem és nem is szándékozám megvenni, ha lehetséges. Van egy Lion DVD-m már kiírva, de nem merek nekikezdeni a telepítésnek, mert mi van ha partíciónálás után telepítésnél nem enged majd tovább? Lesz egy használhatatlan Mac-em, amíg meg nem veszem...

2014. jan. 1. 21:36
 1/5 anonim ***** válasza:
ugyan már.nem lesz semmi probléma ez végett.nyugodtan telepísd
2014. jan. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

adok is egy linket a telepítéshez


http://www.youtube.com/watch?v=DwWZQjd65-8

2014. jan. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ahhoz a géphez járt volna egy eredeti telepítő.

Ilyen hülyeség miatt meg ne izgulj, pofon egyszerű a telepítés kb egy óvodás is meg tudja csinálni, de tényleg.

2014. jan. 1. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kössz mindenkinek, aki "segített". Annyira nagy segítség volt, hogy használhatatlan lett a gép, mert full üres a HDD. A félelmem beigazolódott és ez a hiba fogadott: "Can't download additional contents...". Holott van NET kapcsolat, még Wi-Fi is. Kössz mégegyszer, el nem tudjátok mekkora harag van most bennem a sok okoskodó miatt....
2014. jan. 3. 20:13
 5/5 anonim ***** válasza:

[link]

Én így csináltam meg egyszer egy full legyalult Mac-et. Bekapcsoló gomb + option gombot nyomod egyszerre, majd a Recovery partícióra mész rá, és reinstall

2014. márc. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!