Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ha meg veszem a sima sims3...

Ha meg veszem a sima sims3 mat és le töltöm az összes kiegészítőt akor az vinni fogja?

Figyelt kérdés
szóóval..ma meg veszem a sima sims3 mat és ha netről le töltögetem a kiegészitőket vinni fogja?meg leptopon megy a sims?
2014. jan. 2. 01:47
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
ja meg hajakat meg ilyeneket azokat külön kell le tölteni vagy benne van a kiegészitőkbe?
2014. jan. 2. 01:56
 2/12 anonim ***** válasza:

"Ha meg veszem a sima sims3 mat és le töltöm az összes kiegészítőt akor az vinni fogja?"

Ha megveszem a sima Sims3-mat és letöltöm az összes kiegészítőt, akkor az vinni fogja?

Ez még így is hibás! Nem tudjuk, ki és hová viszi! Egyébként a laptop paraméterei határozzák meg, hogy mennyire fut a játék a gépen! Azokat a paramétereket ennyi adatból nem lehet kitalálni sem, nemhogy kikövetkeztetni!

2014. jan. 2. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
boltba meg veszem az alapjátékot és le töltöm netről a kiegészítőket azt el fogadja a játék?
2014. jan. 2. 02:17
 4/12 anonim ***** válasza:
Ha Originről töltöd le, akkor biztos, hogy fog menni.
2014. jan. 2. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Mármint a kiegészítő, ha a játék képes futni.
2014. jan. 2. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Miután lábat növesztett.
2014. jan. 2. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
ha már a kiegészitőket töltöd akkor a játékot mi értelme megvenni? akkor már nem jogtiszta vagy ha hozzáakarsz járulni legalább annyival az lehet egy értelmes ok sztem
2014. jan. 2. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem fognak futni a kiegészítők. Vagy megveszed azokat is, vagy letöltöd az alapjátéktól kezdve, de kva nagy szívás feltelepítgetni a kalózverziókat, én mondom neked előre.
2014. jan. 2. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
:o nem találtam sehol a full magyar sims3mat meg a összes kiegészítőtt ..:/
2014. jan. 5. 09:08
 10/12 anonim ***** válasza:
Magyart nem feltétlen fogsz sajnos, max magyar torrent oldalon, ami meghívásos alapon működik, de ott sem garantált. Tanulj egy kicsit angolul, ahhoz a játékhoz nem sok tudás kell, tényleg csak az alapok.
2014. jan. 5. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!