Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Előfordult-e már veletek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Előfordult-e már veletek, hogy elfelejtettétek a bikiniteket magatokkal vinni, és a helyszínen vettétek észre, és emiatt sima bugyiban- melltartóban fürödtetek?

Figyelt kérdés
Velem ez történt szombaton. Szerencsére sima fekete bugyi és melltartó volt rajtam, úgyhogy úgy döntöttem abban fogok fürödni. A párom nagyot nézett amikor előjöttem az öltözőből. :)
2012. ápr. 18. 10:16
 1/7 anonim válasza:
71%
igen elofordult, de ez 1 folyoparton tortent es nem volt senki mas ott csak en meg a baratom
2012. ápr. 18. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ha csak ketten voltatok akkor miért nem vetkőztél le meztelenre?
2012. ápr. 18. 10:30
 3/7 anonim ***** válasza:
Te hol fürödtél ilyen jó időben szombaton??? :D
2012. ápr. 18. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"Te hol fürödtél ilyen jó időben szombaton??? :D"

Gondolom, uszodában...

2012. ápr. 18. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
vagy Hévízen...
2012. ápr. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Fordult már velem is ez elő párszor,hogy sima bugyiban fürödtem mert otthon felejtettem a fürdőruhám.
2012. ápr. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Volt már ilyen velem is. Illetve úgy hogy nem beszéltük meg előre hogy fürdeni megyünk. Ha nem szóltak érte akkor szerintem nincs gond. Kit érdekel miben fürdök, azt csak mi tudtuk hogy nem sztreccs bikini van rajtam szerintem. Van olyan aki direkt egybe részes száras fitnes-dresszbe úszik és még ráadásul nagyon jó is néz ki benne úgy. De egy hófehér szexi csipkés-tangás azért igen gáz lett volna, pláne úgy hogy a víztől átlátszott volna.
2014. máj. 3. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!