Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Letöltöttem több jó játékot...

Letöltöttem több jó játékot torrent oldalakról (pl. :NFS, Sims 3), de nem engedi telepíteni, mert kevés a hely. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Lehet ezt valami programmal megoldani? Már amit lehetett letöröltem. Kell bele venni memóriakártyát? Az mennyibe kerül?
2009. nov. 28. 23:05
 1/5 anonim válasza:
Töröld azokat a programokat amiket nem használsz. Ha sok játék van rajta akkor írd ki azokat cd-re dvd-re és nem fognak elveszni, ezeket meg telepíteni tudod majd.
2009. nov. 28. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Merevlemezt kell vásárolnod, ezek 80Gb-tól 1500Gb-ig nagyon sokféle méretben kaphatóak. A 80-as az kb 8-9.000ft. De érdemes egy kicsit drágábbat venni, mert a 2-3 ezerrel drágábbak már méretben is jóval nagyobbak. Itt egy link, itt nézelődj:

[link]

2009. nov. 28. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
vegyél játékkonzolt,számitógép elég 1-2 játékra,ne rakd tele nem arra való sztem
2009. nov. 28. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 tamasoft ***** válasza:

Memória bővítés ilyenkor nem vezet eredményre. A háttértárat (winchester) kell növelni.

Ha több partíció van a gépeden, akkor

1. amit lehet (pl. zenék, dokumentumok, képek, letöltött fájlok) emelj át a C:\ meghajtódról egy másikra.

2. egy winchester méretező programmal (pl. partition magic) méretezd át a C:\ meghajtót, hogy nagyobb legyen.

Ezeket csak akkor tudod, ha több részre van osztva a háttértár.


Ha viszont egy háttértárad van, akkor valamelyik régi játékot kell letörölni, hogy legyen szabad helyed. Ha a letöltött játékokat kiírod DVD-re, utána le is törölheted a gépről, sok helyed fel fog szabadulni.


Az persze egy másik kérdés, hogy sikerül e majd feltenni, mert némi tudás kell hozzá.

2009. nov. 28. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Neeee :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
2009. nov. 28. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!