Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi lehet a probléma a Far Cry...

Mi lehet a probléma a Far Cry 3 Limited Edition baja? (részletek lent)

Figyelt kérdés
Sziasztok! Erre a kérdésre, leginkább azoktól szeretném a választ kapni, akik már vettek Far Cry 3 Limited Edition-t Steam-en! Szóval, megvettem még tegnap a Far Cry 3 Limited Edition-t Steam-en, és az lenne a problémám hogy szerintem ez nem a limited edition. Amikor elindítom a Far Cry 3-at és autómatikusan a steam rákapcsol az Uplay-re, akkor ott van nekem egy "tartalom feloldása" gomb, aminek nem kéne ott lennie szerintem. Éppen ezért, amikor rákattintottam, akkor kéri a serial-t. Beírtam a Serialt, és azt állítja hogy a serial-t már használja valaki... Nem értem. Unlockolni a Uplay engedte a játékot, de nem engedi használni a Limited Edition amiért én kifizettem az árát? Azért ez eléggé ciki hogy egy ekkora ügyfélszolgálat, nem tud egymással egy ilyen párbeszéded levezetni... És a legfontosabb! Nem akarok ezzel, Uplay fő fórumára írni. Mert az egész teljesen angol, én meg nem tudok perfektül angolul. Magamból majmot, meg nem akarok csinálni ráadásul azt sem tudom hogy hova kell írni az ilyen panaszokat... Aki ezen a roppant nem egyszerű problémámon tudna segíteni, azt zöld kézzel jutalmaznám!

#fórum #serial #Ubisoft #Uplay #Far Cry 3 #Steam #Limited Edition #Far cry 3 Limited edition #Serial hiba #Nem megfelelő serial
2014. jan. 3. 08:35
 1/2 A kérdező kommentje:
Elnézést, csak olyan ideges vagyok. Elcsesztem, még a címet is, pedig velem igazán nem szokott ez előfordulni... Az lenne a cím, hogy: Mi lehet a Far Cry 3 Limited Editionnak a baja?
2014. jan. 3. 08:37
 2/2 A kérdező kommentje:
A probléma már megoldódott. Így én kapom, a zöld kezed! :P :D (csak viccelek). Igazából, az volt a probléma hogy rosszul fejlesztette ki az Uplay ezt a, "Megveszem Steamen, és hozzákapcsolom az Uplayhez dolgot"... Mert a tartalom feloldása gomb semmire se jó, csak arra, hogy újra megvegyed a Far Cry 3-at (Legalább is ezt gondlom, mert nem vettem meg újra). Így hát, amikor elkezdtem vele az első 6 percben játszani feltűnt, hogy van egy tetkó a jobb karján, és idővel amikor eljutottam a Boltig, akkor ott voltak a Sniper rifle fegyverek között olyanok amiket csak a dlc által lehetett megszerezni. Így, azt kell hogy mondjam, hogy már eleve amikor megvettem Steam-en, már akkor Unlockolva volt, csak összezavarodtam az eleje óta adtól az irritáló tartalom feloldása gombtól...
2014. jan. 3. 10:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!