Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Gimp-ben hogyan lehet egy...

Gimp-ben hogyan lehet egy fekete fehér képen az arcomat színessé tenni?

Figyelt kérdés
A legújabb pc verzióban. A képet már sikerült fekete fehérbe tennem, de helyeket nem tudok rajta színezni. Ha valaki aki járatos ebben kérem segítsen. Ha van erről szóló videó (amit nem találtam) azt is megköszönném.

2014. jan. 3. 19:42
 1/4 anonim ***** válasza:
jelöld ki az arcodat és a színgörbék segítségével tudod szinezni , vagy ott kiveszed a fekete fehérséget.
2014. jan. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
közben már rájöttem, de azért köszi. viszont azt még nem tudom, hogy egyszerre 2 pontot azt hogyan lehet színessé tenni? mármint mind a 2-t az eredeti színre. az lenne a legjobb ha lenne olyan lehetőség h 1szerre mind a 2 helyet ki tudjam jelölni, de olyat nem találok.
2014. jan. 3. 20:04
 3/4 anonim ***** válasza:

"a legjobb ha lenne olyan lehetőség h 1szerre mind a 2 helyet ki tudjam jelölni, de olyat nem találok."

Kijelölöd az egyik helyet, majd a Shift billentyű lenyomása közben kijelölöd a másodikat.


Vagy a kijelölés tulajdonságainál az Eszköztáron beállítod, hogy adjon hozzá a kijelöléshez - lásd:

[link]

2014. jan. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a shiftes megoldást választottam, sokat segítettél. Ez ez nagyon jó program :)
2014. jan. 4. 15:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!