Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi a különbség egy játék...

Asd4ever159 kérdése:

Mi a különbség egy játék fejlesztő és egy játék kiadó között?

Figyelt kérdés

2014. jan. 3. 20:24
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

@tabaki


Ez szép volt, de legközelebb olyan oltást írj neki, hogy azt meg is értse.

2014. jan. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Fú most aztán égtem mint a Reichstag. Ez az igazi mentalitás, lenyomni a másik embert, belekötni mindenbe, ha a másik hibázik akkor letiporjuk. Látom már össze is fogtak itt ellenem az emberek, hát szép. Én azért kérdeztem a kérdést, mivel sokan nem tudják, hogy mi a különbség a kettő dolog között, így érdekem, hogy másokon ezzel így segítsek, ami köztudott, hogy nektek nem az.

Mi az, hoigy "Ez szép volt, de legközelebb olyan oltást írj neki, hogy azt meg is értse" Minek nézel te engem? 6 évesnek? Azt sem tudod kivel beszélsz, és máris ítélkezel.

Csak vitát gerjeszteni és kötözködni tudtok. Tudod okos engem szamár szenved, úgyhogy én itt le is zárom a témát, menj máshova vergődni. Tisztelet a kivételnek, ez annak a pár "haternek" szól(mert bizony azok vagytok) akik itt ellenem vannak. Na mindegy.

2014. jan. 15. 11:15
 13/13 anonim ***** válasza:

Csak azt tudnám, hogy aki le tud vágni egy ilyen monológot, az hogyan tud feltenni egy ilyen bugyuta kérdést..


(nem, nem ok, hogy másokon segíts, mert akkor én is megkérdezhetném, hogy mi a különbség a processzor, és az alaplap között..)

2014. jan. 15. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!