Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem akar telepíteni/fris...

Amő kérdése:

Miért nem akar telepíteni/frissíteni a windows 8?

Figyelt kérdés

Karácsonyra visszakaptam a régi leharcolt gépemet egy kis frissítéssel. Ebbe beletartozott a windows 8-as op is. Mióta megkaptam, azóta nem hajlandó az alapértelmezett csempéket(játékok, posta, képek stb.) települni, ill frissülni. 3 nam után sikerült néhányat, mint csempe kirakni, azonban ha megnyitnám csak az áruházat nyitja meg. Az ötleteket várom. :)

képet próbálok csaktolni.


2014. jan. 4. 10:10
 1/5 A kérdező kommentje:

[link]



Csak így sikerült csatolni :( Sajnálom. Remélem így is jó lesz.

2014. jan. 4. 10:15
 2/5 anonim ***** válasza:

Sztem neked egy metro nélküli op rendszert pakoltak fel. Legalábbis arra tippelek. Van olyan verziója a Win8nak, amiből hiányoznak a csempék. Namost h ezt hogyan kell pótolni... passz.

Viszont egy újrapakolás segítene, már amennyiben egy normális Win8at raknak rá.

Egyébként mit is takar az a "régi leharcolt gép"? Mert lehet h nem tesz neki túl jót a Win8. Ha annyira régi, driverek terén lehetnek inkompatibilitási problémák

2014. jan. 4. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Régebbi adatai:

Op: windows xp

Proci: intel pentium 4 3ghz

Vidikártya: ati radeon x1650

2g ram


Most van benne:

Intel pentium cpu g3200 3ghz

4g ram

Nvidia geforce gt 610

Windows8 pro

Remélem segít :)

2014. jan. 5. 08:32
 4/5 A kérdező kommentje:

A win 8-as élményindex:

Proci 6,9

Ram 7,2

Vidikártya 5

Játékra -"- 6,3

Merevlemez 5,9

(A winyó 400gb volt 3s maradt is)

2014. jan. 5. 08:40
 5/5 A kérdező kommentje:

[link]


ez már jó lesz képnek :)

2014. jan. 5. 13:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!