Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudom elérni, hogy a...

Hogyan tudom elérni, hogy a PowerPointban beállított aláfestő zenét ne egy beállított mappából "olvassa" ki, hanem a képekkel együtt mentve legyen a zene is? Ha nem érthető, kifejtem lent.

Figyelt kérdés
Csináltam egy bemutatót, képek, effektusok rendben, van egy aláfestő zeném, amihez időzítve vannak a képek. De ha a zenét, ami szól, az eredeti helyéről másik mappába helyezem, már csak a képek váltakoznak némán, a zene nem szól. Mit csináljak, hogy szóljon az eredeti zenei fájltól függetlenül is?
2009. nov. 29. 15:39
 1/7 anonim ***** válasza:
a zene amit beszúrsz CSAK WAV kiterjesztésű zenei fájl lehet, csak az exportálódik a ppt-vel együtt!
2009. nov. 29. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

az épül bele a ppt bemutatóba, úgy hogy el is küldheted másoknak, megy a ppt-vel együtt. (ha letörlöd azt a zenét a gépedről, amit beszúrtál, akkor is műkszik, mert már be van integrálva a bemutatóba.

a varázs szó: (akármizenecím).wav, kiterjesztés!

2009. nov. 29. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, kipróbálom!
2009. nov. 29. 16:14
 4/7 A kérdező kommentje:

Átkonvertáltam a zenémet wav-ba, kicseréltem a bemutatóban és nem jó!

Mit csinálok rosszul?

2009. nov. 29. 16:31
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Egy kis segítés.

[link]

2009. nov. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ha nem sikerülne a képeken bemutatott módon, küld el a zenét és a ppt, 1 Zip, vagy RAR csomiba /frici09@gmail.com / integrálom, és magyarázattal visszaküldöm.
2009. nov. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi, aranyos vagy, közben rájöttem, mi volt a baj. A képek (bár nem pont ilyen formában) kicsit segítettek.

Még egyszer köszönöm!!!

2009. nov. 29. 19:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!