Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Razer game booster bezárja...

A Razer game booster bezárja a Spotify-t. Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés

A lényeg az hogy nemrég feltelepítettem a Razer Game Booster-t és valamiért kikapcsolja a Spotify-t(zenehallgató program).Utánanéztem neten de csak korábbi verziók megoldásait láttam. Amikor a programon belül "visszapipálom"

a Spotify-t(custom módba van rakva szóval nemtudom miért), és ezáltal ha bármely játékotelindítom azonnal kikapcsolja a Spotify-t. Kérlek segítsetek, Köszönöm.



#Razer #Game Booster #Spotify #Razer Game Booster #razer game booster spotify #razer game booster 4
2014. jan. 4. 19:09
 1/1 alfamate89 ***** válasza:
1 kérdés. Érdemi gyorsulást tapasztaltál amióta használod a game boostert? Én is kipróbáltam, de semmiféle teljesítménynövekedést nem véltem felfedezni, szóval letöröltem. Szerintem azoknak lehet jó akiknek nagyon kevés RAMjuk van. Amúgy, ha nem tudod visszapipálni, akkor nem tudom hogy lehetne megoldani :S
2014. jan. 5. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!