Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Eredeti Windows nem fogadja...

Eredeti Windows nem fogadja el a kódom, miért?

Figyelt kérdés

Van egy laptopom amin rajta volt a rendszer. De egy vírus miatt nem lehetett helyreállítani. Rendszer lemezt nem adtak hozzá, viszont az alján ott van a serial.

Próbáltam letölteni tört win7 hp-t mert ez volt rajta de a kódom nem fogadja el. Mit tudnék tenni? Microsoft oldaláról a kódommal nem lehet letölteni?



2014. jan. 5. 13:29
 1/7 anonim ***** válasza:

Windows 7 loader.

*****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2014. jan. 5. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nekem nem aktivátor kell, hanem az hogy tudjam használni az eredeti kódomat!(Ha már van)...

Tört rendszerem emiatt van, mert nem fogadja el az eredeti kódom -.-

2014. jan. 6. 18:28
 3/7 anonim ***** válasza:

Eredeti Windows birtokában én nem próbálkoztam volna semmi sufnituninggal, egyből hívtam volna az ügyfélszolgálatot. (Ha ezt már próbáltad,vagy ha majd megteszed, kérlek oszd meg mit mondtak!)



[link]

2014. jan. 11. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

MS valószínűleg el fog hajtani, mivel OEM Windowsokhoz nem ők, hanem a rendszer szállítói (esetedben a HP) adják a supportot. Persze egy próbát megér, de én a helyedben inkább a HP-nál próbálkoznék.

Egyébként HP egy jó 5-6 éve recovery partíciókat szokott alkalmazni, bootolás során megfelelő billentyűkombináció hatására abból állítja helyre a Windowst.

2014. jan. 11. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Esetleg próbáltad úgy, hogy az MS oldaláról letöltöd az eredeti próbaverziós wint és azt aktiválod? Az is lehet, hogy rossz verziót telepítettél fel, de olyannal is találkoztam már, hogy a tört winem nem fogadta el a serialt. Aztán egy eredeti windowssal működött.
2014. jan. 11. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is próbáltam már laptopot a hátulján lévő kóddal aktiválni, de nekem sem sikerült. Hívd fel a hp support-ot vagy túrj ki egy sorozatszámot a windows loader keys.ini fájljából.
2014. jan. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
a lényeg az lenne hogy működjön az eredeti kódommal ha már van... amúgy próbáltam már próba windows-szal de azzal se olt jó, amúgy a gépem packard bell easynote tsx66-hr-458hg
2014. jan. 25. 18:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!