Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » ATI Catalyst Control Center...

ATI Catalyst Control Center miért nem indul?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Hozzáértők segítségét szeretném kérni.


Acer Aspire V3-551G notebookom van és Windows 7 Ulitmate 64bit SP1 OP rendszer. A videókártyám AMD Radeon HD 7670M és feltelepítettem a laptophoz kapott cd-n lévő drivert, de amikor meg akarom nyitni a CCC-t, nem indul. Csak pörög a homokóra és megáll, nem történik semmi.


Megpróbáltam több drivert is feltelepíteni, amit a Acer és az AMD honlapján találtam, de ugyanez marad a szitu. Ötletem sincs, hogy mit lehetne még kipróbálni. Tudna valaki segíteni?


Köszi!


2014. jan. 5. 18:52
 1/4 CspCsj ***** válasza:

Próbáld a CCC-t futtatni, majd az Eseménynaplóban megnézni van-e bejegyzés.


Nálam rendszerint működik, ha a Programok eltávolítása listából uninstallálok minden AMD programot, törlöm a Temp mappa tartalmát, majd újraindítás után telepítem a korábban letöltött gyártó friss programját ( [link] )

2014. jan. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ezt már próbáltam egy párszor ezzel meg vagy 10 másik driverrel, de nem sikerült :(
2014. jan. 5. 22:28
 3/4 CspCsj ***** válasza:
Eseménynaplóba belenéztél? Volt valamilyen bejegyzés az Alkalmazások vagy Rendszer kategóriákban?
2014. jan. 5. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Megnéztem az eseménynaplót is, de nem találtam semmit furcsát.
2014. jan. 6. 20:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!