Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 8: Csoportházirend-ügy...

Windows 8: Csoportházirend-ügyfél szolgáltatással nem sikerült a bejelentkezés. Hozzáférés megtagadva. Valakinek ötlet? Unom egyfolytában újraindítgatni, hátha bejön.

Figyelt kérdés

Azon kevesek közé tartozom, akik elboldogulnak ezzel az istenátkával, még tetszik is. DE!

Ez a nyomorult program ha úgy tartja úri kedve, nem hajlandó bejelentkeztetni. Van egy online Microsoft-fiókom, ami az elsődleges és egy offline másodlagos. (Mindkettő rendszergazdai jogosultságokkal.) Ha a "Skydrive szolgáltatás nem érhető el", akkor az elsőn nem tudok belépni (ezt se értem, volt olyan, internet nélkül beengedett...), de ilyenkor romba dönti a másodikat is és hiába offline, ezt a csoportházirendes hibaüzenetet dobja ki. Lutri módon random számú újraindítás után a hiba megszűnik, és nem lecserélni szeretném a Windows rendszeremet, hanem erre valami megoldást kapni.

Köszönöm.



#bejelentkezés #Windows 8 #SkyDrive #bejelentkezési problémák
2014. jan. 6. 16:02
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]


Win 7-re írták ugyan, de kompatibilitási módban (ezt automatikusan felajánlja) Win 8.1-en is fut (ezzel az automatikus bejelentkezést is meg lehet oldani).

2014. jan. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem nyert.

Még az XP kompatibilitási módban sem akarja az igazságot, feltelepül, de nem fut.

A kérdést annyiban rontottam el, hogy Windows 8.1-et használok.

2014. jan. 6. 19:08
 3/3 anonim ***** válasza:

Hogy bizonyítsam, amit írtam. Az én gépemen Windows 8.1 Enterprise fut: [link]


És fut rajta a GIGATweaker is: [link]

2014. jan. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!