Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik a legjobb hálózatfigyel...

Melyik a legjobb hálózatfigyelő program amivel egy Fix ip cím vagy sima ip cím alapján tudom nézni az illető hálózatát? FONTOS!

Figyelt kérdés
Fontos,mert valaki feltörte a myvipemet és tudom is hogy ki csak nem akarok neki szólni mert nagyon nagy balhé lehet belőle szóval tudom az illető ip címét és meg szeretném nézni hogy mi is a jelszavam a myviphez szóval aki tud az segítsen sajnos nem a legelső eset hogy feltörik a weboldalaimat mert már az msn-em,myvipem,iwiwem-et is feltörték aki tud segítsen
2009. nov. 29. 22:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Várjál, mindjárt megkeresem a linkjét az "IPCÍMALAPJÁN2.0 Meghekkelem a szomszédomszámítógépét edition" programnak.

De mintha úgy rémlene, hogy nem tudom, hogy hova tettem...


Már ne is haragudj, igencsak súlyos szabályok sérülnének, ha lenne ilyen program, hogy "mi a pista IP-címe?" ide ha beírod, akkor tárulj szezám, már látod is a teljes ki-bejövő forgalmát... Szép álom, de sajnos nincs ilyen. Nem maradt más, mint a balhé.

2009. nov. 29. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
hát jaja :D az informatika ennél összetettebb... ha ilyen egyszerű lenne, akkor mindenki feltörné mindenki adatát :) feltörni csak a buta embernek lehet a dolgait... már bocs! ezek szerint nincs kellő tapasztalatod a dolgokhoz a saját adatbiztonságodhoz, és így akarsz hackerkedni? :D huha :D
2010. okt. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Na jó, hackerkedés alapfokon lámereknek: Nyilván megvan az illető mail címe. Egy őt érdeklő témában küldj neki képet, dokumentumot, bármit. A lényeg, hogy letöltse és nyissa meg. Most jön a trükk. Egy okos keylogger programot húzol a kép, vagy dokumentum mögé, ami teljesen önállóan, rejtve települ (nem, ctrl-alt-del sem hívja elő), csak az általad megadott kombót fogadja el. Belövöd a keyloggert, hogy mondjuk 5 percenként küldje mailre vagy közvetlen FTP-n a billenytűleütéseit, sőt képernyőmentéseket és egyéb nyalánkságokat is kérhetsz a progitól. vigyáz,, hogy a kép, vagy dokument mögé rakott progi ne látszódjon, tehát véletlenül se maradjon futtatható alkalmazás a névben (pl exe ugyebár). Ha elég ügyes vagy, hogy megtaláld az ehhez megfelelő keylogger progit, és elég jó vagy, hogy konfiguráld és végrehajtsd a fent leírtakat...valamint ha ki tudod találni mi az amit a haver biztos meg fog nyitni, és megnézi mi az, akkor elég okos vagy ahhoz, hogy ezt a pici kezdeti lépést megtedd a hackerség világába. Csak aztán, ha visszakptad a jelszavaidat és meg is leckéztetted, felejtsd el a témát örökre (és állítsd be a progit, hogy 2 hét után autómatikusan törölje magát a haver merevlemezéről, nehogy kísértésbe ess). Jó játékot
2012. márc. 11. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!