Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Microsoft office (7-es)...

Microsoft office (7-es) probléma Windows8-on? (sürgős! )

Figyelt kérdés

Eddig nem volt semmi baja, tudtam használni. Tegnap még a PowerPoint-ot is használtam. Most meg nem enged szerkeszteni semmit, és így nem tudom tovább írni a beadandómat. Még kimásolni sem engedi az eddig megírtakat... Ha újat hozok létre, abba sem enged írni.

Azt írja ki hogy: "Ez a módosítás nem alkalmazható, mert a kijelölt rész szerkesztésre zárolva van."

Nem eredeti, de eddig működött gond nélkül.

Mi lehet vele? Mit csináljak? Valaki segítsen, muszáj megírnom még 12 oldalt :/


2014. jan. 8. 13:46
 1/2 anonim ***** válasza:

Arra tippelek, hogy vmilyen frissítés miatt "rájött", hogy neki nem is kellene működnie, mert lopott, v nem is vt megfelelően aktiválva, és csak simán lejárt a próbaidőszakja.


Esetleg próbáld meg pl. az ingyenes libreoffice-t, mert az tud nyitni/létrehozni/szerkeszteni office fájlokat.

[link]

2014. jan. 8. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon jó, végre tudom folytatni! Köszönöm szépen, veheted úgy, hogy az életemet mentetted meg :))
2014. jan. 8. 15:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!