Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Il-2 sturmovik 1946-ban mért...

Il-2 sturmovik 1946-ban mért húz minden gép vagy fel vagy lefelé már felszállás után közvetlenül teljesen magától?

Figyelt kérdés
ezt úgy mégis mire véljem?képtelen magasságot tartani vagy lefelé vagy felfelé megy teljesen magától de nem is kicsit.ezer méterről ha elengedem 20 másodpercen belül már földbe csapódok vagy több ezer métert emelkedek.minden repülőgépnél más.ez meg mitől van?szégyen ilyen vacak repülőgépszimulátorral még nem játszottam.nincs olyan gép(kipróbáltam egy tucatot mind ilyen) ami képes lenne magasságot tartani.robotpilótával még gyorsabb a folyamat.
2014. jan. 9. 17:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem is megvan ez a játék, semmi ilyesmit nem tapasztaltam.
2014. jan. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
a vacak inkabb a te gepedben van, az Il-2 egy nagyon jo jatek
2014. jan. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

18:09 ez érdekes.

19:03 az én gépem köszöni szépen nagyon jól megvan és sokkal jobb játékokat is elvisz.azt meg hogy ezzel mi a baj azt nem tudom de jónak nevezni azt hogy képtelen magasságot tartani őrültség.végig játszottam a teljes combat flight simulator sorozatot és semmi ilyesmi nem volt benne.na az jó játék.

2014. jan. 10. 15:56
 4/5 A kérdező kommentje:
ez a játék minősíthetetlenül rossz. átállítja még a képernyő felbontásomat is.harmadszorra sikerült ma elinditanom,kiírta hogy tegyem be az eredeti lemezt amit már betettem.van hogy már felszállás előtt még a földön elmegy a gép oldalra és sem iránygombbal sem zx kombinációval nem lehet mozgatni.néhány gépnél a trim segít másoknál az sem.még a gép által irányított társaim is lezuhantak.bekapcsoltam a robotpilótát erre lezuhantam mert lekapcsolta a motort.ez a játék egy ki se mondom hogy miocsda.nektek biztos a felhasználó barát változata van meg.én a héten vettem.megbántam. a combat flight simulator sorozat sokkal jobb minden téren.az első része ami 99es játék megalázza ezt a szemétre való vacakot. ez meg hogy a gép önálló életet él ez minősíthetetlen kb olyan mintha need for speedben nem lehetne egyenesen menni.nevetséges.egyébként olyan is készült de senki nem hallot róla mert lehúzták a vécén azóta.ezzel is azt kéne.nem veszek többé új játékot.hihetetlen miket adnak ki félkészen ráadásul ahhoz képest még nem is vot olyan olcsó hogy mit tud
2014. jan. 10. 16:55
 5/5 jano5691 válasza:
100%

Ember! Ez a játék az elérhető legjobb combat repülö szimulátor. Olyan fizikai hatások vannak benne szimulálva, amit szerintem fel sem tudsz fogni. Egyébként ha gombokkal próbálsz vele játszani, akkor tényleg jobb, ha a vásári lövöldözős szintnél maradsz és nem próbálkozol vele, mert csak frusztrálni fogod vele magad. Felszállás közben pl. azért megy el, mert a motor nyomatéka kitériti (a valóságban is igy van az egymotoros gépeknél). Erre rá kell tartani a kormánnyal.

Nézd meg a gépeden az egér, vagy ha van joystick beállitásait. Valószinűleg nincs középre állitva valami, azért húz el.

2014. dec. 10. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!