Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Megéri-e megvenni a DayZ-t...

Megéri-e megvenni a DayZ-t béta állapotban 23,99 euróért?

Figyelt kérdés
Sokan mondták, hogy eléggé bugos még és, hogy ha meglesz a végleges DayZ akkor sokkal olcsóbb is lesz.Ez igaz, hogy tényleg olcsóbb lesz?Megéri MOST megvenni?

2014. jan. 11. 09:43
 1/6 anonim ***** válasza:
NEM! Várd csak ki. Vagy ha sok pénzed van akkor hajrá. Szerintem (legalábbis én azért nem), mert előfordulhatnak benne bugok, kevesebben játszák, és mire mindenki neki állna játszani addigra megunod..
2014. jan. 11. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a válaszod!
2014. jan. 11. 09:54
 3/6 anonim ***** válasza:
Kevesen? 800.000ember játszik vele.. az tény hogy buggos de még Alpha verzió szóval nem csoda, de így is iszonyatosan hangulatos game.
2014. jan. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
És én szerintem ennél csak drágább lesz.
2014. febr. 10. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Miért lenne olcsóbb egy teljes játék, mint a hiányos? Drágább lesz. Ha meg akarod venni olcsóbban most tedd.
2014. febr. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szerintem megéri, már most elkezdheted megtanulni az alapokat mer egyre bonyolultabb lesz. :D Az ára folyamatosan drágább lesz, most 7000 Ft később felmehet 10000-15000 Ft ra is
2014. márc. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!