Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Vxp-s mobil-os játékok?

Vxp-s mobil-os játékok?

Figyelt kérdés

Öcsém "szuper" telefonja csak vxp-s játékokat tud elvinni miért lehet ez?

Van valami vxp-s áruház vagy valami megoldás?!

A szar teloja Telenor n500 :D köszi elöre is!



2014. jan. 11. 19:59
 1/2 Mamby válasza:

Hali :) Én is hasonló hibába estem... És sokan kérdezgeti kb ugyan ezt, már adtam erre választ, szóval csak bemásolom: Igazából én sem tudtam Java alkalmazásokat telepíteni rá. És ezt tudtam meg: A China Mobile nem használ operációs rendszert és nem támogatja a Java alkalmazásokat. Saját programjai/Játékai nincsenek, nagyon ritkán találok házi készítésű gagyi játékokat, vagy olyat ami nem az mint amilyen néven fel van töltve, teljesen más, csak átverés...

Egyébként ami program kell neki az " .vxp " formátum.

Sok serencsét a keresgéléshez. Jelenleg azon töröm magam, hogy hogyan is lehetne Java rendszert telepíteni erre a szeméthalomra :D (amit meg most írok hozzá, így utólag: mivel zárt rendszerű, ezért nem lehet rátelepíteni semmit) sajnos megszívtam vele...

2014. jan. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
LOL
2014. jan. 12. 19:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!