Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudnám a Windows 7-ről...

Hogyan tudnám a Windows 7-ről a Nero 7-et eltávolítani?

Figyelt kérdés

Nem tudtam, hogy a kettő nem kompatibilis egymással, ezért megpróbáltam feltelepíteni a Nero 7-et (mivel ez volt kéznél), de nem ment. Aztán megpróbáltam uninstallálni, de az sem megy, mert a "Windows installer működése leáll".


Meg ha már itt tartunk, tudnátok ajánlani valami jó (akár ingyenes) CD-DVD író programot, amivel CD/DVD-képet is tudok írni?

Előre is köszi szépen a segítséget.



2014. jan. 11. 19:59
 1/6 anonim ***** válasza:

Legegyszerűbben úgy hogy formázás,újrarakás.

PowerISO,CDBurnerXP

2014. jan. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi, ezek szerint te sem értesz hozzá jobban, mint én.

:v

2014. jan. 11. 20:07
 3/6 anonim ***** válasza:

tesség.remélem hogy segít


[link]

2014. jan. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Kösz, kipróbálom.
2014. jan. 11. 20:12
 5/6 A kérdező kommentje:

Szerintem bevált :)

Fura volt, mert amit a Win installer nem tudott eltávolítani, azt manuálisan töröltem, szóval a Cleantool reklamált egy kicsit, de végülis eltűnt a programok közül a Nero 7, szóval működött.

Még egyszer köszi a segítséget.

2014. jan. 11. 20:22
 6/6 anonim ***** válasza:
nincs mit.ez a munkam része..esetleg ha akarod telepísd be az asc 7 programot hogy az esetlegesen ott maradt és egyéb szükségtelen fájlokat törölölhesd vele
2014. jan. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!