Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Letöltöttem az Outlast-ot....

Letöltöttem az Outlast-ot. Crack elni kellene. A crack egy Binaries nevű mappából áll amiben van kettő mappa az egyik win32 a másik neve win64. nekem 64 esbe kell mennem amiben kettő ilyen nevű fájl volt:steam_apid, steam_apid64. dll. Most?

Figyelt kérdés
A Walmart féle kalóz verziót töltöttem le.Hogyan crackeljem ezeket?Nem eredeti játék.

2014. jan. 11. 21:47
 1/10 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt a témát hanyagold egy ilyen nyílt fórumon.

A saját jólfelfogott érdekedben ajánlom ezt!

2014. jan. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
a kérdést azért teszem fel mert nem tudom rá a választ.ez a weboldal a jelek szerint arra való hogyha valaki kérdést tesz fel arra válaszolnak.tudod rá a választ?nem?akkor ne írj ide.segítséget kérnék!!
2014. jan. 11. 21:58
 3/10 A kérdező kommentje:
valaki esetleg tudna nekem segíteni?
2014. jan. 11. 22:00
 4/10 Csori96 ***** válasza:

A 'Binaries' mappát behúzod a játék főkönyvtárába, ahol szintén van egy 'Binaries' mappa, és felülírod a szükséges fájlokat.


Igen, arra való az oldal, de amit te kérdeztél az illegális, ezért elképzelhető, hogy hamarosan törölni is fogják a kérdésedet.

2014. jan. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Úgylátszik nemfogod fel a lényeget!


Te egy bűncselekmény elkövetésében kérsz segítséget, amely papíron 4 év szabadságvesztéssel büntethető.


Kapisgálod már??

2014. jan. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
rengetegen töltenek le kalóz verziót.egyébként csak a crack hoz kértem segítséget.az nem bűncselekmény.köszönöm az előző válaszolónak.:)
2014. jan. 11. 22:29
 7/10 anonim ***** válasza:

A crack alkalmazása egy program feltörése.

Ez egyenértékű egy autó feltörésével.

Legalább lásd be hogy nincs igazad.

2014. jan. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Az előbbi válaszolónak igaza van,ez egy bűncselekmény!
2014. máj. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Lehet kalózkodás....

De nem mindenkinek teszik a segge alá a pénzt!!!

Te is biztosan töltöttél már le játékot.

Kérdező: ne foglalkozz ezekkel a barmokkal!!

2014. jún. 27. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Crack csak akkor büntethető ha TE csináltad a törést, mivel az eredeti kód visszafejtése és átalakítása, na az tiltott. De pl ha emulátorod van(pl wowhoz vagy steamhez) ez nem tiltott, mert habár el lehet indítani a játékot; és megy de nem módosítod az eredeti fájlokat. Ugyanakkor TELJESEN TÖRVÉNYES és BÁRMIT letölthetsz ha 24/48 órán belül törlöd megtekintés és kipróbálás után. Ezt még a BSA is tudja -.-' (Beszéltem velük még anno volt hasonló szitunk a cégnél)


De ha a crackelt végeredményt megkapod, az nem bűncselekmény. Azért meg még EGY országban sem tettek dutyiba senkit/bírságoltak; büntettek mert ilyet kérdezett nyílt fórumon. Max a fórum nem szereti és lebannolja az illetőt, óvatosságból de általában ezek a fórumok nem ismerik hogy kinek mihez van joga.

2015. ápr. 27. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!