Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem az én IP címemet...

Miért nem az én IP címemet mutatja az ingyenesen letölthető Platinum Hide IP program? Amikor megnyitom nem az én IP címem jelenik meg rajta, hanem egy orosz.

Figyelt kérdés
Figyelmeztetésként kiírja, hogy: you are currently not hidding your real IP. vagy is hogy jelenleg nncs meg a valós IP címem. Amikor viszont beírom a choose IP country-ba az IP címem és rányomok a keresőre akkor az én IP címemre Angliát hozza fel. Van valakinek ötlete?
2014. jan. 12. 19:34
 1/1 Mr. V. ***** válasza:

Ennek a programnak pont ez a lényege!!! Benne is van a nevében "HIDE IP" azaz elrejti az IP-d az oldalak elől és esetedben pl. egy orosz szerveren keresztül kapod meg az adatokat.

Ez arra jó, ha pl. letöltőoldalakon az ország tiltva van (pl. hellshare), akkor mégis tudsz letölteni más országokon keresztül.


Ha nem tudod mire jó egy program, miért akarod használni?

2014. jan. 14. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!