Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért irja ezt ki?

Miért irja ezt ki?

Figyelt kérdés

[link]

amikor fel akarom telepiteni a Clownfish nevü hangtorzító programot, akkor mindg ezt kiirja és nem müködik. Miért?



2014. jan. 14. 09:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Be kell zárni a futó programokat. Alul a Skype meg volt nyitva. Lehet ez a gond, legalábbis ezt kéri.
2014. jan. 14. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 savanyújóska ***** válasza:
Nem reagál az Install gombra sem? Ha nem, akkor mégiscsak fut valami a háttérben, érdemes a tálcán körülnézni (jobb alsó sarok), hátha van még valami amit ki lehet lőni.
2014. jan. 14. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

néztem videót és a videóban ott csak a programnak a nevét irta és akkor install, de ha ugy feltelepitem akkor meg sehogysem müködik, am meg fut:

utorrent, avast, skype, flux, fraps, hamachi, avast secureline. Ezeket mindet kapcsoljam ki?

2014. jan. 14. 09:31
 4/6 A kérdező kommentje:
bezártam minden programot és ugyis azt irta ki :(
2014. jan. 14. 09:40
 5/6 anonim ***** válasza:
Persze, hiszen konkrétan azt írja, hogy nincs olyan program amit be kéne zárni. Egész biztos, hogy fut ez a program windows 8-on?
2014. jan. 14. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

[link]

igen itt ezt irja

2014. jan. 14. 12:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!