Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen programmal tudnám...

Milyen programmal tudnám levenni egy dalról az éneket?

Figyelt kérdés

Van egy pár szám, ami nincs meg sehol karaoke-ban, de nekem szükségem lenne rá. Úgy hallottam van olyan program amivel a dallamot ki lehet alóla szedni. Ilyenre lenne szükségem. Ha tudtok ilyet segítsetek lécci!

Sokat segítene, ha meg tudnátok mondani, hogy honnan és hogyan szerezhetném meg a programot.


2009. dec. 1. 19:43
 1/2 anonim ***** válasza:
49%

Minden héten legalább 3-4 alkalommal megkérdezik ezt! Lehetne használni a keresőt ott lent baloldalon?


Egyébként nem lehet eltávolítani semmivel, legfeljebb csökkenteni lehet a hangerejét, de nagyon rossz lesz a zene minősége is utána.

2009. dec. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Kedves válaszoló!

Tudok róla, hogy van már egy-két ilyen kérdés. El is olvastam a válaszokat, viszont arra nem kaptam választ, hogy az ilyen programot honnan tudnám megszerezni. Sajnálom, ha kérdésemmel szereztem neked egy rossz napot, mert a türelmedbe nem fér bele az a tény, hogy valaki olyan kérdést tesz fel ami már létezik. A kérdést azért a írattam ki mert okom volt rá. Mellesleg nem kötelező válaszolni. Mint már mondtam, senki nem mondta meg honnan tudnám megszerezni a programot. Igaz, hogy a kérdésem ugyanarra vonatkozik, mint a többieké, de leginkább az érdekelt, honnan és hogyan töltsem le, hogyan juthatok normális programhoz. De bizonyára megterhelő elolvasni a kis zöld részt. :)


UI: Ismerem a keresőt és már használtam is... :) De azért köszi!

2009. dec. 2. 07:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!