Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Jó videószerkesztő programot...

Szandra5116 kérdése:

Jó videószerkesztő programot keresek, ami fut Windows Vistán is?

Figyelt kérdés

Kis filmet szeretnék készíteni és olyat szeretnék, amivel jó effekteket lehet csinálni, jó effektusokkal, feliratot lehessen hozzáadni, gyorsaságot szabályozni és mondjuk olyat, ahol nem muszáj átkonvertálni AVI fájlra az adott videót. Még az is érdekelne, hogy hogyan lehet beilleszteni egy videóba mondjuk egy képrészletet, itt arra gondolok, mintha "odaretusálnék" például egy embert?


Előre is köszönöm!



2014. jan. 15. 16:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Windows Movie Maker,de ha egy kicsit komolyabb kell akkor Sony Vegas-t ajánlom,ezzel még intrót is tudsz készíteni a videóhoz. :)
2014. jan. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Azonnal rakj fel egy win7-et vagy xp-t.
2014. jan. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Próbáltam letölteni a Sony Vegas-t de azt írta ki, hogy nem kompatibilis.. :/
2014. jan. 15. 17:11
 4/12 PearlDiver válasza:
Tényleg gyorsan felejtsd el a Vistát, csak magadat szivárog vele. Ha már megvan a win7, mehet rá egy Adobe Premiere.
2014. jan. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Hát igen. Tényleg jobban járnál egy win7-el. (a vista sp 2vel már elég jó, de még nem az igazi). Windows 7-em van, és gond nélkül megy rajta a Vegas. De pl. ezt a verzióját amit én használok, az ismerősöm XP-s gépére nem tudtam felrakni. Vistával kompatibiliset keress neten.
2014. jan. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
előző vagyok: A Vegas Pro 11-es verzió kompatibilis a vistával.
2014. jan. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 P.O.C. ***** válasza:

"Próbáltam letölteni a Sony Vegas-t de azt írta ki, hogy nem kompatibilis.. :/ "


Mert nincs fent a Service Pack 2 a Vista -hoz.

[link]

"Vegas Pro 12 system requirements

MicrosoftŸ Windows VistaŸ 64-bit SP2, Windows 7 64-bit, WindowsŸ 8 64-bit, or WindowsŸ 8.1 64-bit operating system"


Az SP2 -t ingyenesen leszedheted a rendszeredhez. Feltétele az SP1 megléte, de ha nincs előtte zt is telepítened kell.

SP1 32-bit: [link]

SP1 64-bit: [link]

SP2 32-bit: [link]

SP2 64-bit: [link]


Amúgy ne hallgass az előzőre, sokan a Apple negatív média kampányra támasztják véleményüket, úgy köpködik hogy előtte ki se próbálták, főleg SP2 állapotban ami már semmivel nem rosszabb mint a Windows 7. Ha van egy eredeti Vista -d azt nem érdemes lecserélni egy Kalóz Windows 7-re, esetleg akkor ha a Vista -d is kalóz változat.

2014. jan. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat, megpróbálkozom velük!! :)
2014. jan. 15. 17:51
 9/12 A kérdező kommentje:

ezt írja ki:


The server was unable to complete the registration as requested. If you click Cancel, information will be provided so you can register using alternative methods.


:/

2014. jan. 16. 10:46
 10/12 P.O.C. ***** válasza:
Talán elfelejtettük mondani, hogy a Sony Veges nem ingyenes szoftver, ezért regisztrációt kér.
2014. jan. 16. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!